ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ГОДИННИКАМИ AEROWATCH?

  • Уникайте сильних ударів, а якщо трапилися такі, зверніться в авторизований сервісний центр, щоб перевірили годинник.
  • При контакті з водою обережно притисніть головку до середини корпусу, щоб вода не потрапила в механізм.
  • Годинникам шкідливі різкі перепади температури (наприклад, після тривалого перебування на сонці не можна занурювати годинник у холодну воду). Також згубними є екстремальні температури: вище 50 °C або нижче 0 °C.
  • Важливо уникати прямого контакту з миючими засобами, розчинниками, косметичною та парфумерною продукцією та іншими хімічними речовинами, які можуть пошкодити покриття на годиннику, ремінець або внутрішні герметичні прокладки.
  • Не можна піддавати годинник впливу сильних магнітних полів - наприклад, від гучномовця, холодильника або інших електромагнітних приладів.

ЯКА ДОПУСКАЄТЬСЯ НЕТОЧНІСТЬ ДЛЯ МЕХАНІЧНИХ ГОДИННИКІВ AEROWATCH?

Точність годинника Aerowatch визначається його механізмом, а також залежить від звичок користувача, тому вона може змінюватись.
Більшість механічних годинників Аеровотч мають середню похибку ходу від 0 до 15 секунд на добу.

Для оптимальної точності годинник із автопідзаводом слід носити на зап'ясті 10 годин на день. Якщо має місце тривала зупинка механізму, необхідно завести головку заводу близько 30 разів, щоб забезпечити механізму достатньо енергії.

У ЧОМУ РІЗНИЦЯ МІЖ ГОДИННИКАМИ З ПІДЗАВОДОМ І МЕХАНІКОЮ З РУЧНИМ ЗАВОДОМ?

  • Моделі з ручним заводом потребують регулярного заводу, і повертати головку заводу потрібно вручну.
  • Автоматичний годинник заводиться за рахунок рухів зап'ястя власника.

КОЛИ ПОТРІБНО ВСТАНОВИТИ ДЕНЬ, ДАТУ І ФАЗУ МІСЯЦЯ?

Якщо годинник Aerowatch зупинився, поверніть стрілки вручну за допомогою головки, яка знаходиться у витягнутому положенні. Коли стрілки вказують 12:00, якщо день і дата змінюються, то то це північ. Встановіть час на опівдні та налаштуйте день і дату. Механізм «день/дата» працює з 21:00 до 2:00.  

Що стосується фаз Місяця: вони одночасно переходять на дату і, отже, не є незалежними одна від одної. Щоб виконати налаштування, вам знадобиться місячний календар, і вкажіть дату останнього повного місяця або останнього нового місяця (чорного місяця). Потім вам доведеться набратися терпіння і повернути заводну головку в положення 2 (проміжне) до тих пір, поки дата не буде відповідати: або останньому повному місяцю, або останньому новому місяцю. Потім вам потрібно буде рахувати дні до поточного дня і синхронізувати його.

ПОКРИТТЯ PVD – ЩО ОЗНАЧАЄ?

PVD означає "фізичне осадження з парової фази".
Це складний вакуумний процес, при якому мікроскопічні частинки осідають на виробах за допомогою іонного бомбардування або розпилення для утворення захисної поверхні.
Це призводить до утворення дуже тонкого шару компонентів без домішок з високим рівнем твердості (нітриди, карбіди тощо) та з гіпоалергенними якостями.

ЧИ МАЮТЬ ГОДИННИКИ AEROWATCH ВОДОЗАХИСТ?

Спеціальне маркування на задній кришці корпусу вказує на ступінь захисту механізму від пилу, вологи та будь-яких пошкоджень, які можуть мати місце під час занурення у воду. Годинникам водонепроникність забезпечують прокладки. Щоб вони надійно працювали, рекомендується замінювати прокладки кожні 2 роки з першого використання. Також варто щорічно перевіряти корпус годинника на предмет водонепроникності, якщо він тривалий час піддавався впливу води з басейну або морської води.

Годинник, який використовувався в морській воді, потрібно промити прісною водою, а потім ретельно висушити.
Годинники Aerowatch не оснащені головкою, що загвинчується. Тому важливо стежити за тим, щоб заводна головка завжди була правильно притиснута до середини корпусу.

Ніколи не регулюйте головку під водою, оскільки можливе в такому випадку протікання. Рекомендується знімати годинник перед прийняттям душу або ванни, не брати його із собою в сауну або лазню, тому що тепло, мило та пара можуть передчасно зістарити герметичні прокладки.

Також не варто годинник зі шкіряним ремінцем повністю занурювати у воду, щоб не пошкодити ремінець.

Якщо під склом утворився конденсат, то в корпус потрапила вода. Це необхідно перевірити якнайшвидше.
Важливо не забувати, що ступінь водозахисту годинника перевіряється у певний час і не дається на все життя. Будь-яке втручання в корпус або значні коливання температури (наприклад холодний душ після перебування на сонці), а також старіння матеріалів можуть призвести до проникнення вологи навіть у годинник з високим рівнем водозахисту.

ЯК ВИМІРЯТИ ОБСЯГ ЗАП'ЯСТЯ?

Щоб визначити об'єм зап'ястя, потрібно принести стрічку або шнурок. Злегка оберніть зап'ястя, ідеальний спосіб – просунути палець під стрічку. Позначте розмір, додавши півсантиметра.
Для з'ясування "точного розміру" використовуйте свої мірки.
Щоб носити ремінець «близько до шкіри»: додайте від 1 до 1,5 см до мірки.
Для «вільної» посадки: додайте від 1,5 до 2 см до вашої мірки.

Середній розмір браслетів становить близько 18 см для жінок та 20 см для чоловіків.

Виміряйте розмір зап'ястя за допомогою доступного інструменту для вимірювання зап'ястя. 

ЩО ТАКЕ ПОСИЛАЛЬНИЙ НОМЕР?

кожному годиннику надано власний номер, наприклад модель Renaissance Skeleton Cobweb зі сталі (артикул: A 50981 AA19). Посилальний номер вказаний у документах, наданих вам під час покупки, наприклад, у сертифікаті міжнародної гарантії.

Перші дві цифри – це номер механізму (калібр). 
Наступні три цифри відповідають номеру корпусу, а літери – матеріалу корпусу.
Останні дві цифри відносяться до серії.
Щоб правильно ідентифікувати модель Aerowatch, вам потрібно 9 символів.