Найбільші модні виробники сумок і валіз кожен сезон радують своїх шанувальників новинками, поповнюють колекції цікавими моделями всіляких форм і кольорів.

Однак і шарлатани так само ретельно заполоняють ринок копіями брендових виробів. І все б нічого, якби копії ці, навіть якісно виконані, не продавалися за завищеною ціною. Ну, погодьтеся, що дуже прикро дізнатися раптом, що модна обновка, яка обійшлася за кругленьку суму, – лише репліка...

Вірний спосіб уникнути помилок – це купувати у фірмовому магазині

Кожна брендова річ має серійний номер і сертифікат справжності. Перед тим як купувати сумку, вимагайте у продавця відповідну документацію. У фірмовому магазині з цим проблем не виникне.

Зверніть увагу на ціну і кількість товару

Справжня дизайнерська річ, навіть якщо вона була випущена кілька сезонів тому, коштувати дешево не буде. Тому дуже низькі ціни, нехай це і розпродаж старих колекцій, повинні викликати сумніви. Не полінуйтеся в такій ситуації знайти в інтернеті офіційний сайт виробника, а на ньому – потрібну модель сумки, і зіставте ціни. Якщо різниця надмірно велика, то однозначно йдеться про підробку.

Також при замовленні дизайнерської сумки в онлайн-магазині поцікавтеся, в якій кількості представлена партія даної моделі. Якщо примірників дуже багато або якщо вам пропонують будь-якого кольору вироби, то це, швидше за все, обман.

Придивіться до дрібниць, включаючи шви, упаковку, етикетки, фурнітуру

Кожен виробник має свої традиції з дизайну і обробці аксесуарів. Якщо дійсно хочете придбати брендову річ, зберіть попередньо інформацію про «родзинки» конкретної торгової марки – знову ж на офіційному сайті виробника, а також на ютюбі та інших онлайн-джерелах, де можуть бути відгуки та огляди моделей.

Характер швів, колір ниток, етикетка, упаковка – будь-яка деталь має значення. Як правило, штампувальники підробок не враховують всі нюанси дизайну. У чомусь обов'язково буде невідповідність. Якщо ви озброєні знаннями, вам простіше буде їх виявити.

Наприклад, компанія Chanel, використовує на товарах ярлики у вигляді пластикової картки з семи- або восьмичисловим ID-номером. Цей же серійний номер у вигляді голограми зображується всередині сумки. А стібки на моделях даного виробника завжди симетричні. Навіть якщо поверх аксесуара нашита кишеня, її стібки збігаються зі стібками самої сумки.

Французький будинок моди Hermès International застосовує при пошитті характерний шов «ялинка». Нитки при цьому обробляються воском для додання швам підвищеної стійкості до зношування.

Інший відомий виробник модного одягу та аксесуарів Louis Vuitton загортає свої товари в білий папір, краї якого заклеєні фірмовими етикетками круглої або прямокутної форми. Сумки також комплектуються захисними чохлами гірчичного або світло-жовтого відтінку.

Британська компанія Burberry Group Plc прикріплює до своїх речей бежеві картонні етикетки. Вони пришиті чорної товстою ниткою і позначені, ніби сургучем, пластиковою печаткою. Упаковка Burberry також світло-бежева, що є фірмовим кольором компанії.

Італійська компанія Gucci відправляє покупцям товари з картою автентичності, а на ярлику зазначає поряд з серійним номером дату виготовлення виробу і напис «Made in Italy».

Дизайнерські сумки від американського бренду Michael Kors поставляються в фірмовому чохлі кремового кольору, на якому крупно зображений коричневий логотип. На підкладці кожної сумки розміщується чіп-етикетка із зазначенням штрих-коду і країни, де сумка була вироблена.

Підкладка в сумках LOUIS VUITTON тактильно нагадує замшу. А італійський будинок моди Fendi використовує для підкладки атласну тканину, яку пришиває до днища виробів. У знаменитих сумках Hermes Birkin всередині використовується найтонша козяча шкіра, колір якої ідентичний кольору зовнішньої сторони. Замки і блискавки у виробах Birkin – з чистого золота або паладію.

Брендові сумки – високої якості

Природно, в сумках від відомих брендів, які дорожать своєю репутацією, шанс знайти заводський брак вкрай мінімальний. Компанії строго стежать за якістю товарів, використовують тільки добірні матеріали і надійну фурнітуру. При виготовленні ексклюзивних речей левова частка робіт здійснюється вручну, що також підвищує якість.

У той час як в підробках часто допускаються огріхи.

І можна побачити на сумках криві шви, нитки, що стирчать, клейові патьоки, нерівномірний прокрас шкіри, подряпини або відколи на фурнітурі.

Якщо ви, спостерігаючи подібне, все ж вирішуєте купити сумку, значить, це ваше усвідомлене рішення. І нарікайте, як то кажуть, на себе.