Добавьте товары для сравнения
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ

Смарт-годинник Garmin Forerunner 245, вишневий

Артикул: 010-02120-11
Бренд Garmin
Страна производства США
Тип Умные часы
Серия Forerunner
Возрастная группа Для взрослых
Совместимость с операционными системами iPhone®, Android™
Тип дисплея Цветной
Разрешающая способность 240 x 240
Память/история до 200 часов
Интерфейсы смарт-часов Bluetooth® Smart, ANT+®, Wi-Fi®
Материал корпуса часов Пластик
Ударостойкий корпус Да
Материал браслета/ремешка Силиконовый ремешок
Цвет корпуса Черный
Цвет браслета/ремешка Бордовый
Уровень водостойкости 5 АТМ
Вес (г) 38.5
Диаметр корпуса (мм) 42
Толщина (мм) 12
Размер экрана 1.2” (3.04 см)
Обхват запястья 12.7-20.4 см
Функции часов Время / дата / Синхронизация времени по GPS / Автоматический переход на летнее время / Будильник / Таймер / Секундомер / Восход, закат солнца
Спортивные функции Пульсометр
GPS Да
Дополнительные функции Garmin Connect
Оповещение Вибрация
Датчик сердечного ритма Да
Пульсоксиметр Pulse Ox Да
Особенности GPS
Время работы батареи до 7 дней в режиме смарт часов, до 24 часов в режиме GPS
Воспроизведение и управление музыкой в часах Да
Сенсорный экран Нет
Подзарядка от солнца Нет
Garmin Pay Нет
Тип застежки Простая застежка-пряжка
Состояние Новое

Розумний біговий годинник з GPS та розширеними тренувальними функціями

 • Вбудований пульсоксиметр Pulse Ox вимірює рівень насичення киснем крові
 • Оцінює ваш статус тренування, даючи вам змогу зрозуміти, чи достатньо зусиль ви докладаєте, чи перевантажуєте себе; пропонує додаткові метрики для оцінки ефективності спортивних занять.
 • Отримайте безкоштовні адаптивні тренувальні плани від Garmin Coach або створюйте свої власні тренування у нашому онлайн ком’юніті Garmin Connect.
 • Пропонує розширені дані бігової динаміки2, включаючи баланс контакту ніг з поверхнею, довжину кроку, вертикальний коефіцієнт та ін.
 • Функції стеження та безпеки3, такі як вбудований детектор аварій, дозволяють з легкістю поділитись своїм місцеположенням з обраними контактами.
 • Батарея: до 7 днів в режимі смарт годинника; до 6 годин в режимі GPS з музикою.

З датчиком вимірювання кисню у крові (пульсоксиметром). Поки ви бігаєте, Forerunner 245 - думає. Цей чудовий смарт-годинник стежить за вашими статистичними даними, виконує обробку всіх даних вашої ефективності, оцінює вашу бігову форму, історію ваших тренувань і навіть ваших цілей. Все що вам потрібно зробити – просто продовжувати рух.

Forerunner 245. Розширені дані ефективності Розширені дані для аналізу ефективності

Скільки необхідно тренуватись саме вам? Годинник Forerunner 245 пропонує персоналізовані рекомендації стосовно тренувань і відновлення, дозволяючи вам якнайкраще підготуватись до змагань. Пристрій відстежує ваш показник VO2 max і показує, яким чином спека та умови високогір'я можуть впливати на показники. Чим вище значення VO2 max, тим кращих результатів можна очікувати, а це, в свою чергу впливає на показник «стан ефективності». Показник «статус тренування» оцінює дані останніх тренувань та індикатори ефективності, щоб ви могли визначити, чи є тренування продуктивними, оптимальними або надмірними. Аеробний та анаеробний ефект тренування показують, яким чином тренування впливає на розвиток витривалості, швидкості та потужності. За допомогою показника «час відновлення» ви можете визначити, коли будете готові до наступного серйозного навантаження. Також можна переглянути загальне тренувальне навантаження, яке вимірює об'єм тренувань за останні 7 днів і порівнює його з оптимальним обсягом для вашої спортивної форми та останніх тренувань.

Forerunner 245. Більше можливостей для тренуваньForerunner 245. Функція Garmin Coach Урізноманітніть свої заняття

Наша онлайн спільнота для спортсменів Garmin Connect пропонує інструменти, які дозволять зробити ваші бігові тренування більш продуманими. Ви можете створювати власні тренування або завантажувати безкоштовні плани тренувань прямо на годинник. Якщо ж у вас є певна мета (наприклад, пробігти дистанцію 5 км), скористайтесь функцією Garmin Coach. Ви зможете отримувати рекомендації від досвідчених тренерів та безкоштовні плани тренувань, які налаштовуються відповідно до вашої спортивної форми та цілей. Це найкращий спосіб дістатись фінішу з найліпшим для вас результатом. Крім того, Forerunner 245 може прогнозувати приблизний час, який ви здатні показати на змаганнях. А якщо ви хочете перейти з бігу на інші види занять? У Forerunner 245 передбачені профілі для велоспорту, плавання в басейні, веслування в закритих приміщеннях, а також для занять на еліптичних тренажерах і степпері.

Forerunner 245. Аналізуйте свою бігову форму Аналізуйте свою бігову форму

Розумний годинник Forerunner 245 включає необхідні інструменти для поліпшення бігової форми. Пристрій вимірює важливі показники бігової динаміки2, включаючи частоту кроків, довжину кроку, час і розподіл часу контакту з землею, вертикальні коливання і коефіцієнт вертикальних коливань. Ці дані є ключевими для розуміння вашої форми, щоб ви могли досягати кращих результатів на кожній пробіжці і змаганнях. Щоб мати можливість вимірювати ці показники за допомогою Forerunner 245, необхідно використовувати сумісний нагрудний пульсометр або компактний датчик даних бігової динаміки Running Dynamics Pod, який кріпиться на талії.

Широкі можливості для налаштувань

У нашому магазині Connect IQ ви можете безкоштовно скачувати для годинника Forerunner 245 додаткові додатки, віджети, циферблати. Весь контент надається безкоштовно. Асортимент оновлюється щодня. Ви можете встановити Uber для виклику машини, SmartThings для включення світла у будинку, AccuWeather MinuteCast для перегляду прогнозу погоди та багато інших.

Forerunner 245. Інтелектуальні функції Під час пробіжки залишайтесь на зв’язку

З Forerunner 245 ви можете легко поєднувати заняття спортом та щоденні справи, завдяки інтелектуальним функціям, які дозволять вам завжди бути на зв’язку. Одразу після синхронізації з сумісним смартфоном ви зможете отримувати текстові повідомлення, оновлення із соціальних мереж, електронні листи та інші оповіщення на свій годинник. Нові функції для безпеки та відстеження, включаючи Incident Detection3 (детектор аварій), дозволяють вручну або автоматично ділитись своїм місцеположенням з обраними контактами у разі, якщо вам знадобиться допомога. Тож вирушайте на пробіжку та насолоджуйтесь ще більшим відчуттям спокою.

Діліться своїми досягненнями та змагайтесь

Якщо ви синхронізуєте інформацію зі свого годинника з нашою онлайн спільнотою Garmin Connect, то отримаєте набагато більше, ніж просто сховище даних. Це захоплююче співтовариство дозволяє спортсменам спілкуватись один з одним, обмінюватись результатами, приєднуватись до віртуальних змагань, підбадьорювати один одного та ділитися своїми перемогами в соціальних мережах. Сервіс Garmin Connect абсолютно безкоштовний і доступний, як у мобільному додатку, так і у Web-версії.

Forerunner 245. Контроль здоров'я Фізіологічні показники та розширені дані сну

Розумний годинник Forerunner 245 включає інструменти, які дозволять вам спостерігати за загальним станом здоров'я та нічним сном4. Завдяки цим інструментам ви зможете отримати максимальну користь від тренувань. Forerunner 245 – це перший біговий годинник з пульсоксиметром Pulse Ox5, який оцінює насичення крові киснем і допомагає визначити, як добре ваш організм його засвоює, особливо під час сну. Для того, щоб ви могли оцінити якість свого сну, Forerunner 245 дозволяє відстежувати його фази (поверхнева, глибока і швидка (REM)), а також ваші рухи протягом ночі. Крім того, у пристрої передбачені функції для цілодобового стеження за рівнем стресу. Якщо рівень стресу починає рости, ви можете виділити кілька хвилин і скористатися таймером для розслаблюючих дихальних вправ, щоб заспокоїтись і віднайти рівновагу. Інструмент Body Battery™ допоможе вам розподілити сили протягом дня якнайкращим чином. Ця функція вимірює кількість енергії у вашому організмі у будь-який момент часу, щоб ви могли оптимально планувати періоди активності і відпочинку щодня.

Відстежуйте менструальний цикл

За допомогою цієї функції власниці смарт-годинника Forerunner 245 можуть спостерігати за даними циклу, записувати фізіологічні та емоційні симптоми і вести дописи для різних типів циклу - регулярного, нерегулярного та переходу до менопаузи. Також ви будете отримувати важливі відомості про тренування і харчування під час кожної фази вашого циклу. Використовуючи спеціальний додаток з магазину Connect IQ6, ви зможете переглядати інформацію про цикл (нагадування, додаткові відомості та симптоми для поточного дня) прямо на екрані годинника.

Forerunner 245. Стеження за менструальним циклом

Комплектація

 • Forerunner 245
 • Кабель зарядки/передачі даних
 • Інструкція

1Для сторонніх музичних стрімінгових сервісів може знадобитись преміум підписка.

2При спільному використанні з датчиком Running Dynamics Pod, HRM-RunTM.

3При сполученні з сумісним смартфоном. 

4У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

5Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану; Pulse Ox доступний не у всіх країнах. 

6Сумісні пристрої: Forerunner 945, Forerunner 645, Forerunner 645 Music, Forerunner 245, Forerunner 245 Music, vívoactive® 3, vívoactive 3 Music та серія fēnix 5 Plus. Найближчим часом планується сумісність з наступними пристроями: серія fēnix® 5, fēnix Chronos та Forerunner 935.

Технічні характеристики Forerunner 245, вишневий

 • Артикул: 010-02120-11
 • Розміри, ДxВxШ(см.): 4.23 x 4.23 x 1.22; об'єм зап'ястя: 12.7-20.4 см
 • Розмір екрану, ДxВ(см.): діаметр 1.2” (3.04 см)
 • Роздільна здатність: 240 x 240
 • Тип дисплея : кольоровий, трансфлективний MIP
 • Вага (г.): 38.5
 • Водонепроникність: так (50м)
 • Час роботи батареї: до 7 днів у режимі смарт годинника, до 24 годин в режимі GPS
 • Пам'ять/Історія: до 200 годин
 • Функції годинника: Час / Дата/ Синхронізація часу по GPS/ Автоматичний перехід на літній час/ Будильник/ Таймер/ Секундомір/ Схід, захід сонця
 • Датчики:
 • Оснащення GPS: так
 • Датчик серцевого ритму: так (оптичний)
 • Електронний компас: так (з компенсацією нахилу, 3-х осьовий)
 • Акселерометр: так
 • Пульсоксиметр Pulse Ox: так
 • Щоденні «розумні» функції:
 • Зв'язок: Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
 • Connect IQ (завантажені циферблати, поля даних, віджети і додатки): так
 • Функція "Розумні повідомлення": так
 • Можливість відповіді на СМС з годинника (тільки для Android): так
 • Календар: так
 • Погода: так
 • Управління музикою: так
 • Пошук телефону: так
 • Пошук годинника: так
 • Управління VIRB: так
 • Сумісність зі смартфонами: iPhone®, Android™
 • Сумісність з Garmin Connect™ Mobile: так
 • Функції відстеження активності:
 • Підрахунок кроків: так
 • Авто мета (визначає Ваш рівень активності і призначає щоденну мету): так
 • Індикатор руху: так
 • Моніторинг сну: так
 • Витрачені калорії: так
 • Підрахунок поверхів: так
 • Пройдена дистанція: так
 • Інтервал інтенсивності: так
 • TrueUp: так
 • Move IQ: так
 • Фітнес-вік: так (в app)
 • Відстеження рівня стресу: так
 • Фітнес-центр / тренажерний зал:
 • Профілі для залу: Силове тренування, кардіо тренування, еліптичний тренажер, степпер, скалодром, тренажер "гребля" і йога
 • Кардіо тренування: так
 • Силові тренування: так
 • Автоматичний підрахунок повторів: так
 • Функції тренування, планування та аналізу:
 • Швидкість і дистанція по GPS: так
 • Екрани, що налаштовуються: так
 • Профілі занять, що налаштовуються: так
 • Auto Pause (при зупинці таймер зупиняється також): так
 • Тренувальні інтервали (встановіть інтервали тренувань і відпочинку): так
 • Просунуті тренування: так
 • Auto Lap (нове коло починаеться автоматично): так
 • Ручне позначення кругів: так
 • Оповіщення про круги, що налаштовуються: так
 • Розрахунок VO2 (при наявності пульсометра): так
 • Статус тренування (дозволяє дізнатися, чи ефективно ви тренуєтеся, відстежуючи історію тренувань): так
 • Тренувальне навантаження (загальне навантаження за останні 7 днів, розрахована за оцінками EPOC): так
 • Ефективність тренувань (аеробна): так
 • Ефективність тренувань (анаеробна): так
 • Оповіщення, що налаштовуються: так
 • Звукові підказки: так
 • Час фінішу: так
 • Virtual Partner (функція тренування з віртуальним партнером): так
 • Race an Activity (для змагання з минулими результатами): так
 • Course guidance (інструкції для руху по дистанції): так
 • Сегменти (Live, Garmin): так
 • Функції Strava (Beacon, сегменти): так
 • LiveTrack (живе стеження): так
 • Блокування екрану та/або кнопок: так
 • Auto Scroll (чергування на екрані полів даних):: так
 • Історія активностей в годиннику: так
 • Функції пульсометра:
 • Зони HR: так
 • Сповіщення HR: так
 • Розрахунок витрачених калорій на основі показань пульсометра: так
 • % HR max: так
 • % HRR (резерв ЧП в % - макс. частота пульсу мінус частота пульсу в стані спокою): так
 • Час відновлення: так
 • Тест стресу по HRV: так
 • Передача даних HP по ANT+ на спарені пристрої: так
 • Функції для бігу:
 • Профілі для бігу: Біг, Бігова доріжка, Біг по пересіченій місцевості, Легкоатлетичний манеж
 • Час, темп, дистанція по GPS: так
 • Бігова динаміка (з сумісним аксесуаром): так
 • Вертикальні коливання (з сумісним аксесуаром): так
 • Час та баланс контакту з землею (з сумісним аксесуаром): так
 • Довжина кроку (з сумісним аксесуаром): так
 • Каденс (кількість кроків за хвилину): так
 • Стан продуктивності (після 6-20 хвилин, порівнює ваш стан в реальному часі з вашим середнім рівнем підготовки): так
 • Лактатний поріг (аналізуючи ваш темп і серцевий ритм визначає момент, після якого ви починаєте швидко втомлюватися): так
 • Бігові тренування: так
 • Прогнозування результату змагання: так
 • Сумісність з крокоміром: так
 • Функції для активного способу життя:
 • Навігація point-to-point: так
 • Створення треку по точкам в реальному часі: так
 • Назад до початку: так
 • Функція TracBack: так
 • Режим UltraTrac: так
 • Відстань до місця призначення: так
 • GPS-координати: так
 • Функції для велоспорту:
 • Профілі для велоспорту: Велосипед, Велотренажер
 • Цикл тренувань (змагайся з попередніми результатами): так
 • Нагляд за часом / відстанню (звукове сповіщення при досягненні мети): так
 • Сумісність з дисплеем Varia Vision: так
 • Сумісність з радаром Varia : так
 • Сумісність з фарами Varia: так
 • Підтримка датчика швидкості та каденсу (з датчиком): так
 • Функції для плавання:
 • Профілі для плавання: Плавання в басейні
 • Характеристики для басейну (довжина басейну, дистанція, темп, лічильник гребків, калорії): так
 • Ідентифікація гребків: так
 • Підрахунок SWOLF (сума часу проходження дистанції і кількості гребків): так
 • Drill logging (журнал вправ): так
 • Тренування в бассейні: так
 • Колір: Червоний/ Чорний

 

Заказывала новой почтой,пришли не вовремя,напутали с адресом,а так сын остался очень доволен.
Ответить
Замечательные и красивые беговые часы!
Все, что необходимо для тренировок на свежем воздухе здесь есть. Легко настроить в приложении персональную программу тренировок. Статистика понятно в приложении отображается. Экран часов цветной. Да, не такие насыщенные цвета как хотелось бы, но при этом расход заряда батарейки замедляется. GPS работает вполне точно. Можно управлять музыкой с часов. Также на часы приходят уведомления с телефона.
Корпус пластиковый. И это сначала меня смутило. Думала – хлипкие, долго не прослужат, царапинами покроются. Но уже несколько месяцев прошло. В том числе с тренировками. Раз в 5 дней где-то бегаю. И падали часы. И об ветки цеплялись. Царапин пока нет ни на корпусе пластиковом ни на стекле.
Когда тренируюсь, слушаю музыку. Удобно. А еще мне нравится цветной ремешок. Вишневый оттенок – мой любимый. Если вдруг надоест, потом возможно ремешок поменяю на какой-нибудь другой и тоже яркий.

Ответить
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
11 959 грн
В наличии
Войдите, чтобы
отобразить скидку
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
К сравнению

  БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО УКРАИНЕ при заказе от 5000 грн

•  бесплатная доставка до отделения Новой почты с оплатой заказа при получении наложенным платежом (без комиссии)

•  бесплатная адресная доставка "до дверей" курьерской службой Новой почты для предоплаченных заказов


  БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ПО всем городам Украины

•  бесплатная доставка курьером в оговорённое время

•  доставка в день заказа либо на следующий день (в т. ч. в выходные и праздничные дни).

Доставка "Justin"

Самовывоз из нашего магазина — бесплатно.

Больше информации о доставке

СПОСОБЫ ОПЛАТЫ

наличными курьеру или в отделении Новой почты, Justin – наложенным платежом

  в Privat24 денежным переводом на карту; через кассу или терминал Приватбанка

 на расчётный счёт предприятия

  банковским переводом

Детальная информация про оплату

 

ОБМЕН ИЛИ ВОЗВРАТ ТОВАРА

•  в течении 14 дней со дня покупки, либо на протяжении всего срока гарантии

Детальная информация про обмен и возврат

На всю продукцию, приобретаемую в интернет магазине "Cronos24", предоставляется гарантия на срок от 12 до 60 месяцев.

Гарантийное обслуживание производится в сервисном центре, который указан в гарантийном талоне. Гарантийные условия изложены в Договоре-гарантии, передаваемой покупателю в момент покупки.

Гарантийные условия распространяются на изделие, указанное в Договоре-гарантии. Гарантия предоставляется при отсутствии дефектов изделия. Гарантия распространяется на недостатки изделия, возникшие по вине производителя. Замена неисправных частей и связанная с этим работа выполняется бесплатно. Гарантийный срок эксплуатации на изделие начинается с момента продажи изделия конечному потребителю.

Гарантийный срок эксплуатации увеличивается на время нахождения изделия в ремонте. Все условия гарантии регулируются Законом Украины «О защите прав потребителей».

Наверх